Інвертори для сонячних панелей: як вибрати оптимальний варіант

Інвертори для сонячних панелей: як вибрати оптимальний варіант

Інвертор - це один з основних компонентів сонячної електростанції. Він перетворює постійний струм, вироблений сонячними панелями, в змінний струм, який може використовуватись для живлення побутових приладів.

Типи інверторів

Існують різні типи інверторів для сонячних панелей:

 1. On-grid інвертори. On-grid інвертори підключаються до електромережі і дозволяють використовувати вироблену сонячну електроенергію для власного споживання або для продажу за "зеленим" тарифом.
 2. Off-grid інвертори. Off-grid інвертори не підключаються до електромережі і дозволяють накопичувати надлишок сонячної електроенергії в акумуляторних батареях.
 3. Hybrid інвертори. Hybrid інвертори поєднують в собі функції on-grid і off-grid інверторів. Вони дозволяють використовувати вироблену сонячну електроенергію для власного споживання, для продажу за "зеленим" тарифом або для накопичення в акумуляторних батареях.

Вибір інвертора

При виборі інвертора для сонячної електростанції слід враховувати такі фактори:

 1. Потужність сонячної електростанції. Потужність інвертора повинна бути достатньою для забезпечення роботи всіх сонячних панелей.
 2. Тип інвертора. Визначтеся з типом інвертора, який вам підходить.
 3. Характеристики інвертора. Зверніть увагу на такі характеристики інвертора, як ефективність, коефіцієнт перетворення, захист від перенапруги та інші.
 4. Гарантія на інвертор. Уважно вивчіть гарантійні умови виробника.

Сонячні батареї під зелений тариф

За "зеленим" тарифом домогосподарства та підприємства можуть продавати надлишок електроенергії, виробленої сонячною електростанцією, за підвищеним тарифом. Це дозволяє отримати додатковий дохід від сонячної електростанції.

Сонячна панель на 1 квт здатна виробляти близько 1000 кВт-год електроенергії на рік. Цей показник залежить від таких факторів, як інтенсивність сонячного світла, кут нахилу сонячних панелей та інші.

СЕС сонячна електростанція

СЕС - це абревіатура від "Сонячна електростанція". Сонячна електростанція - це система, яка виробляє електроенергію з сонячної енергії.

Інвертор - це важливий компонент сонячної електростанції. Правильний вибір інвертора дозволить вам отримати максимальну віддачу від сонячної електростанції.

Додаткові поради для вибору інвертора

 1. Рекомендується купувати інвертори від відомих виробників з хорошою репутацією.
 2. Перед покупкою інвертора порівняйте ціни від різних постачальників.
 3. Зверніть увагу на гарантію на інвертор.
 4. Рекомендується звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть вам підібрати інвертор, відповідне вашим потребам.
Задати питання
Зв'язатися